Серум за зацврстување Производители, добавувачи-MICHELSON BIOTECH CORP.
Ние сме експерт Taiwan производителот, набавувачот и фабриката, која е искусен за производство Серум за зацврстување производи итн Наша цел е им служи на нашите клиенти во најдобрите квалитет на производите, конкурентна цена со брза испорака. Раст на клиентите е нашиот раст и ние би сакале да се создаде заемна корист за друг во долгорочна соработка. Ние секогаш се обезбеди посветен производи преку контрола на квалитетот и да ја задржите за да се одгледуваат стручни работници. Ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас за повеќе детали.

Серум за зацврстување

Формулацијата меша висока концентрација на навлажнувачки агенси со Бакучиол*,природна алтернатива на ретинол,за намалување на брчките,фини линии,врана’стапалата,и обновување на грубата текстура на кожата.Доколку е континуирана употреба,може да го сортира нерамниот тон на кожата,вратете ја густината,зајакнување на цврстината,и го измазнуваат тенот. *Бакучиолот главно се добива од семиња и лисја на растението Psoralea Corylifolia(Бабчи),кој е широко користен како лек во Кина и Индија.Се гледа како природна алтернативна состојка на ретинол,тој е многу побезбеден и понежен од Ретинол, но ја има истата ефикасност. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Серумот содржи колаген&Хидролизиран протеин од сусам за подобрување на видливите знаци на стареење како груби брчки,фини линии и веднаш ја навлажнуваат кожата.Тој игра улога во оживување на изгубената еластичност предизвикана од природниот процес на стареење и израмнување на длабоките линии на лицето.Секојдневната употреба може да ја затегне опуштената кожа,што го прави поздрав и поцврст. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.Подобро да се користи пред основата за шминка. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Комбинацијата на CoQ10 и пептиди за зацврстување е фокусирана на затегнување на кожата и анти-стареење.Тоа помага да се намали појавата на фини брчки и ја подобрува еластичноста на кожата,хидратација,и дебеличка.Секојдневната употреба ја надополнува исхраната,поддржува долго-термин анти-ефекти на стареење на кожата,и ја враќа затегнатоста и густината со поздрав сјај. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Извонредната формула е индицирана за луѓе кои имаат виси,уморен,и мрзливи лица.Со составот на високо-активен анти-агенси за стареење и зацврстување внатре.Обезбедува сила и еластичност што ја одржува кожата цврста и еластична.Со неколку капки дневно,може да хидрира и да ја зајакне влажноста и хранењето по нанесувањето,подмладување со помлад и поздрав изглед. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи
Да купувате со висок квалитет Серум за зацврстувањепо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Серум за зацврстување од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Со помош на ефикасен продавач на база ние сме познати во пазарот како водечки веледрогерија и снабдувач на

Серум за зацврстување

. Овие се фабрикувани од страна на нашите продавачи со користење на премиум класа на суровина и во согласност со параметрите глобалните квалитет.