Висок квалитет Лосион за сончање Добавувач, производител од Taiwan.
Ние сме експерт Taiwan производителот, набавувачот и фабриката, која е искусен за производство Лосион за сончање производи итн Наша цел е им служи на нашите клиенти во најдобрите квалитет на производите, конкурентна цена со брза испорака. Раст на клиентите е нашиот раст и ние би сакале да се создаде заемна корист за друг во долгорочна соработка. Ние секогаш се обезбеди посветен производи преку контрола на квалитетот и да ја задржите за да се одгледуваат стручни работници. Ве молиме да бидат слободни да контактирате со нас за повеќе детали.

Лосион за сончање

Лесниот крем за сончање со висока UVA/УВБ заштитата и интензивните антиоксидантни својства создаваат бариери и секојдневно ја штитат кожата од оштетување на сончевата светлина.Не-мрсна текстура е корисник-пријателски без да остават бел гипс,примање на свежо,росен изглед на вашата кожа. Формулата за SPF и Star Rate(PA)се прилагодливи. Употреба:Нанесете ја кремата приближно 30 минути пред да ја изложите на сонце. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Ова широко-Лосион за сончање со спектар функционира совршено против УВ-А и УВ-Б зраци кои доведуваат до изгореници од сонце и предвремено стареење.Кога го користите свилениот лосион,создава лесен слој на заштита,не оставајќи мрсни остатоци и бел филм.Покрај тоа, лесно се исплакнува со вода без ризик да предизвика избивање. Формулата за SPF и Star Rate(PA)се прилагодливи. Употреба:Ве молиме протресете го шишето некое време пред употреба.Нанесете мала количина на целото лице,вратот,рамо,рака,и другите изложени делови од телото нежно. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Широката-спектар SPF 10~50+кремаста формула ги покрива сите основи за да ја спречи вашата кожа од штетните УВ зраци и добро делува под шминка.Заедно со хидрантните придобивки,нанесувањето на кремот секој пат нуди сјај и кадифена завршница.Секојдневната употреба може да спречи губење на еластичноста,нерамномерен тон на кожата,и знаци на стареење. Формулата за SPF и Star Rate(PA)се прилагодливи. Употреба:Нанесете ја кремата приближно 20 минути пред да бидете изложени на сончева светлина. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Повеќекратното-функција ББ крем со хидратантен&смирувачки својства нуди природен-изглед на покривање што ги замаглува флеките без да ја затрупува кожата.Со зголемено ниво на хидратација,создава чувство на росна и свежо чувство.Кремот содржи состојки за заштита од сонце за да се изградат бариери во текот на денот за дополнителна сончева светлина и загадувачи. Формулата за SPF и Star Rate(PA)се прилагодливи. Употреба:Нанесете на саканите области на кожата со BB крем по чистење и основните процеси за нега на кожата,или непосредно пред чекорите за шминкање. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи
Најдете и купете Лосион за сончање по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Лосион за сончање во Taiwan.
Бидејќи ние се грижиме нашите клиенти како што се грижат, освен нашата компанија се стави голема инвестиција за развивање на нови предмети. До-to-date технологија ќе го направи нашиот

Лосион за сончање

повеќе совршен и направи нашиот живот повеќе шарени. Еднаш ви треба, ние сме тука за вас.