Серум за рамнотежа по најдобра цена во Taiwan.
MICHELSON BIOTECH CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар Серум за рамнотежа in Taiwan. Години на искуство во оваа област, ние продолжуваме да истражување и развој, со цел да ги направиме нашите производи конкурентни во однос на квалитет и перформанси. На највисок квалитет на производи на повеќето разумна цена е нашата крајна цел. Со цел да се постигне оваа цел, воведовме напредна опрема за обработка, производот има многу висока контрола точност. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни каже. Ние ќе ви даде одговор што е можно поскоро. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница за повеќе детали.

Серум за рамнотежа

Балансирана формула развиена за мрсна и комбинирана кожа,Салицилна киселина и растение-добиено масло-контролните состојки помагаат да се регулира вишокот на секреција на маснотии на кожата,постигне двоен баланс на маслото-влага,и ја прават кожата здрава pH вредност и ги затегнува порите.Редовната употреба исто така може да ги одржува порите чисти,незатнат и спречува појава на акни во иднина.Со чиста-од флеки,ја чисти и балансира состојбата на кожата,градење на многу поздрав тен. Употреба:Нежно нанесете неколку капки серум на кожата навечер.Се препорачува да се користи во текот на ноќта. Забелешка:Ве молиме избегнувајте сончева светлина придружена со крема за сончање или облека по нанесувањето на серумот.Дон’да го користите за новороденчиња,децата,и бремени жени.Избегнувајте чувствителни,лупење,или компромитирани области на кожата.Се препорачува тестирање на лепенка пред употреба. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Нежна pH вредност 5.0 формула која содржи манделична киселина и растение-добиените состојки за смирување на кожата го намалуваат вишокот на производство и акумулација на маснотии на кожата,и го намалува воспалението.Го подобрува изгледот на текстурата на кожата и визуелната јасност за секојдневна употреба наутро&вечер. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Серумот е комбиниран со цинк глуконат и бакар глуконат,и засилен со витамини Б2,Б3,и Б6.Ја балансира секрецијата на маснотии во порите и ја подобрува содржината на влажноста на кожата.Функцијата е побрзо да ги регулира состојбите на кожата и да ја ублажи иритацијата и чувствителноста.Како дневен серум за хранливи материи,ги намалува проблемите со кожата предизвикани од прекумерната акумулација на маснотии и затнувањето на порите. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Специфично дизајниран за рамнотежа на кожата,содржи благи состојки за пилинг и хидратација кои обезбедуваат смирувачки агенси за кондиционирање на кожата.Со намалување на прекумерното производство на маснотии во кожата,формулата воспоставува здрава рамнотежа на влажноста на кожата,и овозможува подобра природна бариера на кожата.Нежно ги отстранува старите калуси и загадувачи од кожата’s површина,минимизирање на димензиите на порите.Преку испорака на концентрирана мешавина на хранливи материи до епидермисот и задржува соодветна влажност,добивате избалансиран,здрав,и чиста кожа по редовна употреба. Клучни состојки:БХА,Ниацинамид,Витамин Б5,Б6,Бисаболол Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Серум за рамнотежа. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Серум за рамнотежа кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Сите вработени ќе работат напорно за да им обезбедат на најдобрите купувачи најдобрите производи Серум за рамнотежа и ќе добиете многу задоволителна услуга по купувањето. Купувачите можат да добијат поголем профит во продажбата на производи. Имаме многу видови производи кои се многу популарни и најпродавани на глобалниот пазар. Добредојдовте да ја посетите веб-страницата на нашата компанија. Ние ќе обезбедиме најконкурентни производи и понуди.