Маска за лупење Производители. Купете висок квалитет Маска за лупење од Taiwan.
Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Маска за лупење производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.

Маска за лупење

Хидратацијата и негувањето на кожата со вградени активни состојки ја подобрува вашата кожа’природен процес на повторно раѓање со нежно отстранување на старата кожа и нечистотии со млечни протеини за младешки тен.Зголемениот обрт на клетките ги намалува фините линии и брчките додека напредните повеќекратни анти-Пептидите кои стареат го зголемуваат здравјето и еластичноста. Употреба: По чистењето,извадете ја маската и отстранете го бисерниот бел слој. Нанесете ја маската на лицето,и плав слој од ткаенина свртен нагоре.Прилагодете го слојот на маската за да одговара на вашето лице, а потоа отстранете го синиот слој. После 20-25 минути,отстранете ја маската откако суштината целосно ќе се апсорбира. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
2-Маска за обновување на чекорот за осветлување преполна со спектакуларни состојки кои се одвоени за најдобар резултат и концентрација.Чекор 1 Гел содржи екстракт од корен од Morus Alba,Транексамична киселина,и Arbutin за да ја направат кожата пофлексибилна и драматично да ја осветли бојата на кожата.Чекор 2 Маската комбинира брилијантен асортиман на хранливи состојки за зајакнување на бариерата на кожата и со навлажнувачка способност за спречување на дехидрација на кожата. Употреба: По чистењето на лицето,примени ЧЕКОР-1 есенцијален гел на лицето. Примени го STEP-2 маската за лице на лицето и прилагодете ја на правилната положба. По 15 минути,отстранете ја маската и суштината автоматски ќе се апсорбира. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Хидратантната маска се комбинира со зацврстувачки и навлажнувачки состојки,ефективната маска може да ја задржи хидратацијата во длабокиот слој на кожата.Го поддржува природниот процес на обновување на остарената кожа и ја зголемува еластичноста на кожата.Редовната употреба помага да се зајакне тенот на кожата и да се врати освежувањето&затегнато лице. Употреба: Откако ќе се исчисти лицето,излупете го белиот пластичен слој. Нанесете ја маската на лицето и прилагодете ја на правилната положба. По 15 минути,отстранете ја маската и суштината автоматски ќе се апсорбира. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Маските ја рехидрираат кожата и веднаш ги измазнуваат знаците на симптомите на стареење околу очите и устата.Отров-Пептиди и активни анти-состојките кои стареат ги намалуваат фините линии и брчките.Ако го користите секој ден, може ефикасно да ја отстраните досадноста и тврдоглавите линии околу очите и устата. Употреба: По чистење на лицето,извадете две парчиња маски.Еден за десно и еден за лево. Нанесете ги маските на лицето и поставете ги во близина на врана’стапалата и наборите на насмевка. По 15 минути,извадете ги маските и нежно замавнете некое време. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Со моќни акни-борбени својства,маслото од чајно дрво ефикасно се бори против акните-предизвикувајќи акни,намалување и спречување на пукнатини за почиста и поздрава кожа.Смирувачкото масло од чајно дрво обезбедува олеснување за чувствителна или иритирана кожа,промовирање на побалансиран и удобен тен.Овие маски обезбедуваат и длабинско чистење,ефикасно отстранување на нечистотијата,вишокот масло,и нечистотии од порите.За лица со мрсна или комбинирана кожа,маските од чајно дрво го регулираат производството на себум.дополнително,помагаат во отпушување на порите,намалување на појавата на митесери и бели точки за почиста кожа.Со антиоксидантна заштита,Маските од чајно дрво ја штитат кожата од слободните радикали и штети на околината,придонесува за одржување на кожата’на здравјето и намалување на знаците на предвремено стареење.Кога вметнувате маски од чајно дрво во вашата рутина за нега на кожата,изберете производи соодветни за вашиот тип на кожа и следете ги упатствата дадени за оптимални резултати во промовирањето на појасно,избалансиран,и поздрав-изглед на кожата.Употреба:1.Откако ќе се исчисти лицето,излупете го белиот пластичен слој.2.Нанесете ја маската на лицето и прилагодете ја на правилната положба.3.По 15 минути,отстранете ја маската и суштината автоматски ќе се апсорбира. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Маска за лупење. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Маска за лупење кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Нашата компанија може да го понуди

Маска за лупење

со различни капацитет за производство. Во зависност од вашите барања, прилагодено производ ќе бидат обезбедени за да се исполнат за вашето задоволство. Само да ни кажете вашата потреба, ние ќе ви даде најдобар совет.