Coq10 серум

Информации за Coq10 серум Производител, добавувач од Taiwan.
MICHELSON BIOTECH CORP. е една од професионални Coq10 серум производител и снабдувач со над години искуство во Taiwan. Било која количина е добредојдена. Со агресивни внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот со најдобра цена и услуга. Ние исто така, прифати OEM, ODM ред. Со силна позадина дизајнер и производство објект, ние произведуваме за различни брендирани клиенти. Откако ќе се обиде, вие дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Да купувате со висок квалитет Coq10 серумпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Coq10 серум од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Со помош на ефикасен продавач на база ние сме познати во пазарот како водечки веледрогерија и снабдувач на

Coq10 серум

. Овие се фабрикувани од страна на нашите продавачи со користење на премиум класа на суровина и во согласност со параметрите глобалните квалитет.
  • Coq10 серум - CoQ10 Elastic Serum
Coq10 серум
модел - CoQ10 Elastic Serum
Комбинацијата на CoQ10 и пептиди за зацврстување е фокусирана на затегнување на кожата и анти-стареење.Тоа помага да се намали појавата на фини брчки и ја подобрува еластичноста на кожата,хидратација,и дебеличка.Секојдневната употреба ја надополнува исхраната,поддржува долго-термин анти-ефекти на стареење на кожата,и ја враќа затегнатоста и густината со поздрав сјај.

Употреба:
Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Формулацијата меша висока концентрација на навлажнувачки агенси со Бакучиол*,природна алтернатива на ретинол,за намалување на брчките,фини линии,врана’стапалата,и обновување на грубата текстура на кожата.Доколку е континуирана употреба,може да го сортира нерамниот тон на кожата,вратете ја густината,зајакнување на цврстината,и го измазнуваат тенот. *Бакучиолот главно се добива од семиња и лисја на растението Psoralea Corylifolia(Бабчи),кој е широко користен како лек во Кина и Индија.Се гледа како природна алтернативна состојка на ретинол,тој е многу побезбеден и понежен од Ретинол, но ја има истата ефикасност. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Серумот содржи колаген&Хидролизиран протеин од сусам за подобрување на видливите знаци на стареење како груби брчки,фини линии и веднаш ја навлажнуваат кожата.Тој игра улога во оживување на изгубената еластичност предизвикана од природниот процес на стареење и израмнување на длабоките линии на лицето.Секојдневната употреба може да ја затегне опуштената кожа,што го прави поздрав и поцврст. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.Подобро да се користи пред основата за шминка. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Извонредната формула е индицирана за луѓе кои имаат виси,уморен,и мрзливи лица.Со составот на високо-активен анти-агенси за стареење и зацврстување внатре.Обезбедува сила и еластичност што ја одржува кожата цврста и еластична.Со неколку капки дневно,може да хидрира и да ја зајакне влажноста и хранењето по нанесувањето,подмладување со помлад и поздрав изглед. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи