Серум за затегнување

Серум за затегнување Производители, добавувачи во Taiwan.
Ние сме целосно интегрирана Taiwan производител и извозник, добавувачот Серум за затегнување. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Серум за затегнување, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Одличен квалитет и конкурентна цена ни прават да има многу клиенти од целиот свет. Ние силно веруваме дека можеме да им обезбеди на клиентите со најдобрите

Серум за затегнување

и најдобрите услуга.
  • Серум за затегнување - Soft-Focus Firming Serum
Серум за затегнување
модел - Soft-Focus Firming Serum
Извонредната формула е индицирана за луѓе кои имаат виси,уморен,и мрзливи лица.Со составот на високо-активен анти-агенси за стареење и зацврстување внатре.Обезбедува сила и еластичност што ја одржува кожата цврста и еластична.Со неколку капки дневно,може да хидрира и да ја зајакне влажноста и хранењето по нанесувањето,подмладување со помлад и поздрав изглед.

Употреба:
Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи
Enquiry Now
производи Листа
Формулацијата меша висока концентрација на навлажнувачки агенси со Бакучиол*,природна алтернатива на ретинол,за намалување на брчките,фини линии,врана’стапалата,и обновување на грубата текстура на кожата.Доколку е континуирана употреба,може да го сортира нерамниот тон на кожата,вратете ја густината,зајакнување на цврстината,и го измазнуваат тенот. *Бакучиолот главно се добива од семиња и лисја на растението Psoralea Corylifolia(Бабчи),кој е широко користен како лек во Кина и Индија.Се гледа како природна алтернативна состојка на ретинол,тој е многу побезбеден и понежен од Ретинол, но ја има истата ефикасност. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Серумот содржи колаген&Хидролизиран протеин од сусам за подобрување на видливите знаци на стареење како груби брчки,фини линии и веднаш ја навлажнуваат кожата.Тој игра улога во оживување на изгубената еластичност предизвикана од природниот процес на стареење и израмнување на длабоките линии на лицето.Секојдневната употреба може да ја затегне опуштената кожа,што го прави поздрав и поцврст. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.Подобро да се користи пред основата за шминка. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Комбинацијата на CoQ10 и пептиди за зацврстување е фокусирана на затегнување на кожата и анти-стареење.Тоа помага да се намали појавата на фини брчки и ја подобрува еластичноста на кожата,хидратација,и дебеличка.Секојдневната употреба ја надополнува исхраната,поддржува долго-термин анти-ефекти на стареење на кожата,и ја враќа затегнатоста и густината со поздрав сјај. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.