Крем за очи со витамин Ц

Крем за очи со витамин Ц по најдобра цена во Taiwan.
MICHELSON BIOTECH CORP. е една од најголемите производител, снабдувач на Крем за очи со витамин Ц in Taiwan. Имаат специјализирани во нашите производи за многу години, нашите врвни пласман на продажбата се должи главно во дел да зборот на устата меѓу нашите бројни задоволни клиенти. Сметаме дека повеќе ние се стремиме да имаат подобар квалитет, толку повеќе ние се добие довербата на странските и домашни клиенти. Во минатото, ние се фокусиравме на домашниот пазар е многу, а денес, ние сме биле постепено извоз во земји во целиот свет и имаат освоено пофалби и доверба за тоа. За ваша подобро разбирање на нашата компанија, ве молиме да обрнете посета на овој веб-сајт за повеќе информации за нашите производи.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Крем за очи со витамин Ц. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Крем за очи со витамин Ц кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Сите наши

Крем за очи со витамин Ц

во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ world.We ве уверувам на одличен квалитет и цени, Ве молиме контактирајте со нас за вашите барања.
  • Крем за очи со витамин Ц - Vitamin C Banana Bright Eye Cream
Крем за очи со витамин Ц
модел - Vitamin C Banana Bright Eye Cream
Волшебна мешавина од екстракт од банана и витамин Ц што ќе го трансформира изгледот на вашите очи.Хранливиот екстракт од банана хидратира и смирува,намалувајќи го отокот и оставајќи го пределот околу очите еластичен и мазен.Витамин Ц,познат по своите осветлувачки својства,ги избледува темните кругови и го изедначува тонот на кожата за поеластичен и младешки изглед.Прегрнете ја убавината на вашите очи со нашата исклучителна крема за очи и оставете ги да блеснат со обновен сјај и виталност.

Употреба:
По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете грашок-голема количина крем за очи на кожата околу очите.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Лесен и влажен млечен лосион богат со хранливи и навлажнувачки агенси ја подмладува исцрпената кожа дење и ноќе.Веднаш ја враќа и ја задржува влагата 24 часа за да ги смири сувите дамки,правејќи кожата да изгледа видливо енергична и да го осветли нерамниот тон на кожата.Клиниката-тестираната формула е погодна за секаков тип на кожа. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,обилно нанесете на лицето и грлото. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Формулацијата е мулти-хранлив крем за лице,што помага да се зајакне цврстината и длабоко да се навлажнуваат сувите области на вашата кожа,што резултира со свиленкаста мазност.Дејствува како интензивен омекнувач и навлажнувач,кремот брзо се впива за не-мрсна текстура,ја изедначува грубата текстура,и ја подобрува кожата’s еластичност и осветленост. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,нанесете ја кремата на лицето и грлото,и нежно масирајте додека не се впие целосно. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Мулти-Крем за лице со капсули со хранливи материи што помага да се зацврсти и длабоко да се навлажнува кожата на лицето што резултира со свиленкаста мазност.Не-мрсна формула со анти-стареењето состојки и хранливи материи одржува цврстина,ја остава кожата еластична,а исто така ја храни и враќа светлината и бистрината на кожата. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,нанесете ја кремата на лицето и грлото,и нежно масирајте додека не се впие целосно. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Моќната формула содржи липозом лутеин анти-стареење на пептиди кои помагаат да се рехидрира кожата и да се изедначат знаците на замор на контурата на очите.Преку доставување на хидратација и исхрана во пределот на кожата околу очите,појавата на линии и брчки околу очите ќе се изедначи,ефикасно додавајќи сјај и цврстина. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете грашок-голема количина крем за очи на кожата околу очите. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи
Хармоничен спој на хијалуронска киселина,пептиди,витамин Ц,и Е кои ќе направат чуда за вашата кожа!Овој магичен крем е специјално формулиран за да го истакне најдоброто во вашиот тен,оставајќи го да изгледа живописно и подмладено.Хијалуронската киселина обезбедува интензивна хидратација,давајќи и на вашата кожа дебеличка,росен изглед.Пептидите помагаат да се подобри цврстината на кожата и да се минимизираат знаците на стареење,додека витаминот Ц го осветлува и изедначува тонот на вашата кожа.Витаминот Е ги надополнува овие состојки,негување и заштита на вашата кожа. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете го лицето. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Природна алтернатива на ретинол за младешка и блескава кожа!Добиено од растението бабчи,Бакучиол ја нуди истата кожа-зголемување на придобивките како ретинол со помала иритација,што го прави нежен, но ефикасен во намалувањето на фините линии,брчките,и досадна кожа.Формулата штити од загадувачи на животната средина за блескав и здрав тен.Погоден за сите типови кожа. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте крем на кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.