Млечен лосион

Млечен лосион Производител, добавувач-MICHELSON BIOTECH CORP.
MICHELSON BIOTECH CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Млечен лосион in Taiwan во сите кориснички цени, па како да се прилагодат опциите на нашите клиенти и доставена во рок од одредена временска рамка. Нашата компанија е поддржана од супериорен и напредни производствени техники да понуди беспрекорна квалитет на производите до нашите клиенти. Тие се набавени од производителите кој користи квалитетна суровина и да ги следат регулаторните стандардите за индустријата во текот на производството. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет.
Да купувате со висок квалитет Млечен лосионпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Млечен лосион од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Нашите

Млечен лосион

промовирање на нивниот шарм во голема мера. Набавени од сертифицирани производители на овие производи се произведени според параметрите за квалитет распространети на глобално ниво.
  • Млечен лосион - Face Milky Lotion Soother
Млечен лосион
модел - Face Milky Lotion Soother
Лесен и влажен млечен лосион богат со хранливи и навлажнувачки агенси ја подмладува исцрпената кожа дење и ноќе.Веднаш ја враќа и ја задржува влагата 24 часа за да ги смири сувите дамки,правејќи кожата да изгледа видливо енергична и да го осветли нерамниот тон на кожата.Клиниката-тестираната формула е погодна за секаков тип на кожа.

Употреба:
По чистење и тонирање на кожата,обилно нанесете на лицето и грлото.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Формулацијата е мулти-хранлив крем за лице,што помага да се зајакне цврстината и длабоко да се навлажнуваат сувите области на вашата кожа,што резултира со свиленкаста мазност.Дејствува како интензивен омекнувач и навлажнувач,кремот брзо се впива за не-мрсна текстура,ја изедначува грубата текстура,и ја подобрува кожата’s еластичност и осветленост. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,нанесете ја кремата на лицето и грлото,и нежно масирајте додека не се впие целосно. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Мулти-Крем за лице со капсули со хранливи материи што помага да се зацврсти и длабоко да се навлажнува кожата на лицето што резултира со свиленкаста мазност.Не-мрсна формула со анти-стареењето состојки и хранливи материи одржува цврстина,ја остава кожата еластична,а исто така ја храни и враќа светлината и бистрината на кожата. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,нанесете ја кремата на лицето и грлото,и нежно масирајте додека не се впие целосно. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Моќната формула содржи липозом лутеин анти-стареење на пептиди кои помагаат да се рехидрира кожата и да се изедначат знаците на замор на контурата на очите.Преку доставување на хидратација и исхрана во пределот на кожата околу очите,појавата на линии и брчки околу очите ќе се изедначи,ефикасно додавајќи сјај и цврстина. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете грашок-голема количина крем за очи на кожата околу очите. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи
Хармоничен спој на хијалуронска киселина,пептиди,витамин Ц,и Е кои ќе направат чуда за вашата кожа!Овој магичен крем е специјално формулиран за да го истакне најдоброто во вашиот тен,оставајќи го да изгледа живописно и подмладено.Хијалуронската киселина обезбедува интензивна хидратација,давајќи и на вашата кожа дебеличка,росен изглед.Пептидите помагаат да се подобри цврстината на кожата и да се минимизираат знаците на стареење,додека витаминот Ц го осветлува и изедначува тонот на вашата кожа.Витаминот Е ги надополнува овие состојки,негување и заштита на вашата кожа. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете го лицето. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Волшебна мешавина од екстракт од банана и витамин Ц што ќе го трансформира изгледот на вашите очи.Хранливиот екстракт од банана хидратира и смирува,намалувајќи го отокот и оставајќи го пределот околу очите еластичен и мазен.Витамин Ц,познат по своите осветлувачки својства,ги избледува темните кругови и го изедначува тонот на кожата за поеластичен и младешки изглед.Прегрнете ја убавината на вашите очи со нашата исклучителна крема за очи и оставете ги да блеснат со обновен сјај и виталност. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете грашок-голема количина крем за очи на кожата околу очите. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Природна алтернатива на ретинол за младешка и блескава кожа!Добиено од растението бабчи,Бакучиол ја нуди истата кожа-зголемување на придобивките како ретинол со помала иритација,што го прави нежен, но ефикасен во намалувањето на фините линии,брчките,и досадна кожа.Формулата штити од загадувачи на животната средина за блескав и здрав тен.Погоден за сите типови кожа. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте крем на кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.