Хидратантна крема за зацврстување

Хидратантна крема за зацврстување Производители. Купете висок квалитет Хидратантна крема за зацврстување од Taiwan.
MICHELSON BIOTECH CORP. е специјализирана во Хидратантна крема за зацврстување производителот, набавувачот. Одличен квалитет, најдобра услуга, професија и искреноста се позитивните повратните заработени од нашите клиенти. Тие ни помагаат да се вклопуваат на позитивни слики на пазарот за сите наши производи, и тие имаат нашите ветувања на сите наши клиенти низ целиот свет. Ние ќе бидеме во звук позиција да обезбеди клиенти со највисок перформанси и ни овозможи да ги споделат плодовите на успехот со вас. Ние го поздравуваме Вашите сугестии и идеи за тоа како можеме да ја направиме нашата компанија подобра снабдувач и подобрена партнер за вашиот бизнис. 100% проверка на квалитет ќе се врши за да бидете сигурни дека стоката е со висок стандард за квалитет, кога доставени до клиентите крај.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Хидратантна крема за зацврстување, треба да знаете за највисок квалитет на Хидратантна крема за зацврстување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Ние производство и извоз на

Хидратантна крема за зацврстување

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
  • Хидратантна крема за зацврстување - Skin Firming & Moisturizing Cream
Хидратантна крема за зацврстување
модел - Skin Firming & Moisturizing Cream
Мулти-Крем за лице со капсули со хранливи материи што помага да се зацврсти и длабоко да се навлажнува кожата на лицето што резултира со свиленкаста мазност.Не-мрсна формула со анти-стареењето состојки и хранливи материи одржува цврстина,ја остава кожата еластична,а исто така ја храни и враќа светлината и бистрината на кожата.

Употреба:
По чистење и тонирање на кожата,нанесете ја кремата на лицето и грлото,и нежно масирајте додека не се впие целосно.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Лесен и влажен млечен лосион богат со хранливи и навлажнувачки агенси ја подмладува исцрпената кожа дење и ноќе.Веднаш ја враќа и ја задржува влагата 24 часа за да ги смири сувите дамки,правејќи кожата да изгледа видливо енергична и да го осветли нерамниот тон на кожата.Клиниката-тестираната формула е погодна за секаков тип на кожа. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,обилно нанесете на лицето и грлото. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Формулацијата е мулти-хранлив крем за лице,што помага да се зајакне цврстината и длабоко да се навлажнуваат сувите области на вашата кожа,што резултира со свиленкаста мазност.Дејствува како интензивен омекнувач и навлажнувач,кремот брзо се впива за не-мрсна текстура,ја изедначува грубата текстура,и ја подобрува кожата’s еластичност и осветленост. Употреба:По чистење и тонирање на кожата,нанесете ја кремата на лицето и грлото,и нежно масирајте додека не се впие целосно. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Моќната формула содржи липозом лутеин анти-стареење на пептиди кои помагаат да се рехидрира кожата и да се изедначат знаците на замор на контурата на очите.Преку доставување на хидратација и исхрана во пределот на кожата околу очите,појавата на линии и брчки околу очите ќе се изедначи,ефикасно додавајќи сјај и цврстина. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете грашок-голема количина крем за очи на кожата околу очите. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи
Хармоничен спој на хијалуронска киселина,пептиди,витамин Ц,и Е кои ќе направат чуда за вашата кожа!Овој магичен крем е специјално формулиран за да го истакне најдоброто во вашиот тен,оставајќи го да изгледа живописно и подмладено.Хијалуронската киселина обезбедува интензивна хидратација,давајќи и на вашата кожа дебеличка,росен изглед.Пептидите помагаат да се подобри цврстината на кожата и да се минимизираат знаците на стареење,додека витаминот Ц го осветлува и изедначува тонот на вашата кожа.Витаминот Е ги надополнува овие состојки,негување и заштита на вашата кожа. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете го лицето. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Волшебна мешавина од екстракт од банана и витамин Ц што ќе го трансформира изгледот на вашите очи.Хранливиот екстракт од банана хидратира и смирува,намалувајќи го отокот и оставајќи го пределот околу очите еластичен и мазен.Витамин Ц,познат по своите осветлувачки својства,ги избледува темните кругови и го изедначува тонот на кожата за поеластичен и младешки изглед.Прегрнете ја убавината на вашите очи со нашата исклучителна крема за очи и оставете ги да блеснат со обновен сјај и виталност. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте или допрете грашок-голема количина крем за очи на кожата околу очите. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Природна алтернатива на ретинол за младешка и блескава кожа!Добиено од растението бабчи,Бакучиол ја нуди истата кожа-зголемување на придобивките како ретинол со помала иритација,што го прави нежен, но ефикасен во намалувањето на фините линии,брчките,и досадна кожа.Формулата штити од загадувачи на животната средина за блескав и здрав тен.Погоден за сите типови кожа. Употреба:По нанесување на тонер или серум,нежно масирајте крем на кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.