Масло за третман на лице

Висок квалитет и најдобра цена Масло за третман на лице во Taiwan.
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник висок квалитет Масло за третман на лице, Нашата фабрика инсистира на принципите на постојано подобрување, квалитет пред се, и искреност да соработува со клиентите и дома и во странство. Ние сме во потрага очекуваме да стане вашиот доверлив мувла снабдувач во блиска иднина.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Масло за третман на лице, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Масло за третман на лице

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.
  • Масло за третман на лице - Renewing Face Treatment Oil
Масло за третман на лице
модел - Renewing Face Treatment Oil
Исклучителна фузија на арган,ливада пена,и масла од семки од шипинка кои ќе ја револуционизираат вашата рутина за нега на кожата.Овој моќен еликсир добро делува на вашето лице.Луксузно негување,Аргановото масло длабински хидрира,враќање на полни и младешки сјај.Meadowfoam маслото создава непобедлив штит како заштитен слој додека се запечатува во скапоцена влага.во меѓу време,масло од семе од шипинка,полн со витални хранливи материи,ја подмладува вашата кожа,хипнотизирачки тен.

Употреба:
Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Серумот содржи екстракти од алое вера*заедно со прочистувачка хијалуронска киселина.Може да ја зголеми содржината на епидермалната вода и да ги зголеми резервоарите за вода.Во исто време,исто така може да ја подобри функцијата на бариерата на кожата и да го намали транс-загуба на епидермална вода.Полни и млади доаѓаат кај вас кога влагата е изобилна во кожата. *Никогаш не користете го изворот на Алое Вера кој е контроверзен за заштита и зачувување на животната средина Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Содржи брилијантен асортиман на навлажнувачки состојки со висока-квалитетни и мулти-Хијалуронска киселина(Х.А.)Малата молекула H.А.може ефикасно да навлезе во кожата,помагаат за хидратација на површината на кожата,и ја зголемува влажноста и заситеноста на кожата.Макромолекуларна Х.А.помага да се апсорбира влагата во воздухот,воспоставува заштитна бариера за кожата,и го намалува испарувањето на водата.Со извлекување на влага за враќање на мекоста и мазноста,носи влажност и еластичност на кожата. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Природната хидратантна формулација се состои од мали молекуларни навлажнувачи Algae Trehalose,навлажнувачки пептиди,и екстракти од алги.Обезбедува чувство на рамнотежа без мрсна текстура.Постојаното користење длабоко ја храни кожата,трансформирајќи ја досадноста и грубоста во свиленкаста,мазна,сјајна кожа. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Оваа формула вклучува прочистување на хијалуронска киселина,Пантенол,и хидратантни состојки за градење здрава кожа.Ја зголемува хидратацијата на епидермисот за да се изедначи грубоста,што резултира со навлажнета и еластична кожа.Ја задржува водата во кожата за да го ублажи чешањето предизвикано од сува кожа.Долго-терминот употреба може да ја подобри кожата’навлажнувачка способност,врати флексибилна кожа,и значително го подобруваат ефектот на следење-процедура за нега на кожата или шминка. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.