Серум од алое вера

Серум од алое вера Производители. Купете висок квалитет Серум од алое вера од Taiwan.
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Серум од алое вера производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Серум од алое вера, треба да знаете за највисок квалитет на Серум од алое вера производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Серум од алое вера

. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Серум од алое вера - Aloe Vera Serum
Серум од алое вера
модел - Aloe Vera Serum
Серумот содржи екстракти од алое вера*заедно со прочистувачка хијалуронска киселина.Може да ја зголеми содржината на епидермалната вода и да ги зголеми резервоарите за вода.Во исто време,исто така може да ја подобри функцијата на бариерата на кожата и да го намали транс-загуба на епидермална вода.Полни и млади доаѓаат кај вас кога влагата е изобилна во кожата.

*Никогаш не користете го изворот на Алое Вера кој е контроверзен за заштита и зачувување на животната средина

Употреба:
Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Содржи брилијантен асортиман на навлажнувачки состојки со висока-квалитетни и мулти-Хијалуронска киселина(Х.А.)Малата молекула H.А.може ефикасно да навлезе во кожата,помагаат за хидратација на површината на кожата,и ја зголемува влажноста и заситеноста на кожата.Макромолекуларна Х.А.помага да се апсорбира влагата во воздухот,воспоставува заштитна бариера за кожата,и го намалува испарувањето на водата.Со извлекување на влага за враќање на мекоста и мазноста,носи влажност и еластичност на кожата. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Природната хидратантна формулација се состои од мали молекуларни навлажнувачи Algae Trehalose,навлажнувачки пептиди,и екстракти од алги.Обезбедува чувство на рамнотежа без мрсна текстура.Постојаното користење длабоко ја храни кожата,трансформирајќи ја досадноста и грубоста во свиленкаста,мазна,сјајна кожа. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Оваа формула вклучува прочистување на хијалуронска киселина,Пантенол,и хидратантни состојки за градење здрава кожа.Ја зголемува хидратацијата на епидермисот за да се изедначи грубоста,што резултира со навлажнета и еластична кожа.Ја задржува водата во кожата за да го ублажи чешањето предизвикано од сува кожа.Долго-терминот употреба може да ја подобри кожата’навлажнувачка способност,врати флексибилна кожа,и значително го подобруваат ефектот на следење-процедура за нега на кожата или шминка. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Исклучителна фузија на арган,ливада пена,и масла од семки од шипинка кои ќе ја револуционизираат вашата рутина за нега на кожата.Овој моќен еликсир добро делува на вашето лице.Луксузно негување,Аргановото масло длабински хидрира,враќање на полни и младешки сјај.Meadowfoam маслото создава непобедлив штит како заштитен слој додека се запечатува во скапоцена влага.во меѓу време,масло од семе од шипинка,полн со витални хранливи материи,ја подмладува вашата кожа,хипнотизирачки тен. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.