Силимарин серум

Силимарин серум Производител, добавувач-MICHELSON BIOTECH CORP.
Ние сме експерт Силимарин серум производителот, набавувачот и извозник, фабрика во Taiwan. Ние нудиме на нашите клиенти со широк спектар на производи кои се совпаѓаат со строги барања за квалитет на меѓународниот пазар кој заработил нашата компанија во различни углед на квалитет ориентиран извозникот. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Силимарин серум, треба да знаете за највисок квалитет на Силимарин серум производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

Силимарин серум

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
  • Силимарин серум - Rutin Silymarin Serum
Силимарин серум
модел - Rutin Silymarin Serum
Серумот содржи рутин,Силимарин,и Ферулна киселина за поддршка на моќен антиоксиданс и анти-воспалителна формула.Со помош за намалување на вишокот слободни радикали во кожата,се хелатира со метални јони од надворешно загадување,а индиректно ја намалува оксидацијата.Комплексот ја ублажува кожата под стрес и ја зајакнува кожата’заштитниот надворешен слој,ја подобрува текстурата на кожата за здрав изглед,и ја зголемува бистрината и осветленоста на кожата.

Клучни состојки:
Рутин,Силимарин,Ферулна киселина

Употреба:
Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата.

Услуга за приспособување:
Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.
Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн.

Бесплатен примерок:
Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите.

Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.
Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Enquiry Now
производи Листа
Комбинира прочистени состојки на витамин Е,Сквалан,Сквален,Арган,и Marula за поддршка на здравата одбрана на кожата,подобрување на сјајот,и ги блокираат несаканите слободни радикали и загадувањето на животната средина.Долго-Терминската употреба ја одржува еластичноста и еластичноста на кожата за да ги спречи фините линии на лицето и симптомите на стареење. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Формула за заштита на кожата со ектоин*и хидратантните компоненти ја спречуваат кожата од оштетување на УВ и видливата светлина,дехидрација,и стресни фактори на животната средина.Серумот е во состојба да ја засили кожната бариера,смируваат иритираните,сува кожа и навлажнете ја кожата’површината за неколку секунди,оставајќи хидратантно и блескаво лице. *Ектоинот е природна состојка која се наоѓа во екстремофилите.Мултифункционални аминокиселински цели за заштита,поправка,и анти-стрес способности на човечката кожа. Употреба:Нанесете на лицето и грлото по чистење и тонирање.Нежно измазнете во кожата. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.
Комплексот содржи моќни антиоксидантни и осветлувачки агенси со чист витамин Ц,Алфа Арбутин,и Ферулна киселина кои се раствораат во вода-бесплатна формула.Тој е способен да обезбеди антиоксидантни и осветлувачки способности за кожата и да ги намали знаците на стареење.Кожата станува подобра без изглед на темни дамки и нерамномерен тон на кожата.Како што минува времето,ја подобрува еластичноста на кожата и го намалува формирањето на фини линии. Клучни состојки:Аскорбинска киселина,Арбутин,Ферулна киселина Употреба:По чистење и кондиционирање на кожата,нанесете соодветна количина на лицето и вратот.Се препорачува да се користи навечер за најдобри резултати.Ве молиме комбинирајте со производи за сончање доколку се користат во текот на денот. Забелешка:Витаминот Ц е многу високо активна антиоксидантна состојка.По користењето,Ве молиме затегнете го капачето на капачето за да избегнете влегување во воздух и влага,и држете се подалеку од сонце и висока температура. Услуга за приспособување:Формула:Придобивки за кожата,состојки,текстура,арома и маркетиншки тврдења.Пакет:Приватна ознака,OEM/ОДМ/OBM дизајн. Бесплатен примерок:Достапно со курирска такса што ја плаќаат клиентите. Произведено од cGMP фабрики кои се сертифицирани со GMP и ISO22716.Козметика PIF,СДС,COA,а достапни се и извозни документи.